Tonya Melikşah Köyü

Diposting pada

Melikşah köyü posta kodu 61500. Melikşah köyü haritası trabzon ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Tonya Ve Vakfikebir Tarihi Trabzon Ozhan Ozturk Makaleleri

Batısında melikşah ve kayacan güneyinde çamlı köyü doğusunda köyün yaylaları yer alır.

Tonya melikşah köyü. Tonya düzköy yöresi trabzon ilinin güneybatısında yer alır. Melikşah trabzon ilinin tonya ilçesine bağlı bir mahalledir. Bölgede üst kretase tersiyer volkanizması.

Yolunuz karadeniz bölgesine düşer ve bu köyün yakınlarından geçiyorsanız melikşah köyü resimleri ve melikşah köyü. Melikşah trabzon ilinin tonya ilçesine bağlı bir mahalledir. Melikşah ın ordusu şimdiki melikşah köyü de konakladığı için o adı almıştır 2 anadolu selçuklu sultanı alaaddin keykubat 1237 döneminde melik adlı komutanı ile trabzon u kuşatmış ordunun bir kısmı değirmendere den bir kısmı fol vadisinden gelerek iki koldan trabzon u kuşattılar ancak başarılı olamadılar.

Trabzon tonya melikşah mahallesi uydu görüntüsü trabzon tonya melikşah mahallesi uydu haritası trabzon tonya melikşah mahallesi nerede trabzon tonya melikşah mahallesi google maps trabzon tonya melikşah mahallesi haritası trabzon tonya melikşah mahallesi sokak görünümü trabzon tonya melikşah mahallesi uydu görüntüleri uzaydan trabzon tonya melikşah mahallesi i̇zle. Trabzon tonya mahalleleri ne ait parsel sorgulama uydu görüntüsü canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz. Tonya karaağaçlı köyü nerede ve nasıl gidilir.

İnternetten araştırma yapıyor memleketinizdeki ünlü sanatçı ve futbolcular kimler diye merak ediyorsanız ve trabzonlu iseniz trabzon doğumlu ünlüler e. Yolunuz karadeniz bölgesine düşer ve bu köyün yakınlarından geçiyorsanız melikşah köyü resimleri ve melikşah köyü video sizin de ilginizi çekebilir i̇nternetten araştırma yapıyor memleketinizdeki ünlü sanatçı ve futbolcular kimler diye merak ediyorsanız ve trabzonlu iseniz trabzon doğumlu ünlüler e. Melikşah trabzon ilinin tonya ilçesine bağlı bir mahalledir yolunuz karadeniz bölgesine düşer ve bu köyün yakınlarından geçiyorsanız melikşah köyü resimleri ve melikşah köyü video sizin de ilginizi çekebilir.

Melikşah köyü gps koordinatları 40 54 53 1396 ve 39 16 13 3896. Bu tarihte serbest tımar olan tonya da 4 ü hristiyan 171 hanenin bulunduğu görülürken karaağaçlı köyü ve mezrası hola da 53 haneden 36 sının müslüman olması bölgenin trabzon un en erken i̇slamlaşan bölgesi olduğunu düşündürmektedir. Fol deresi çanakte zere deresi kıran irmağı kuzmuku deresi köyün sınırları içerisinde bulunan akarsulardır.

Bu birim inceleme alanının kuzey kuzeybatı bölümünde başlıca foldere vadisi boyunca melikşah karağaçlı köyü bangallı kıran. Melikşah köyü 40 914761 enlem ve 39 270386 boylamda yer almaktadır.

Trabzon Tonya Meliksah Koyu Foto Trabzon Ilceleri Facebook

Tonya Arasi Kac Km Trabzon Kmhesaplama Com

Meliksah Mahallesi Nufusu Tonya Trabzon

Tonya Bicinlik Koyu

Meliksah Tonya Turkce Bilgi

Tonya Lazu Home Facebook

Trabzon Tonya Meliksah Koyu Hava Durumu Gunluk Ve 5 Gunluk

Tonya Meliksah Koyu Youtube

Trabzon Koyleri Haberleri Sayfa 2 Koylerim

Trabzon Tonya Meliksah Koyu Hava Durumu Gunluk Ve 5 Gunluk

Cepniler Trabzon Tonya Meliksah Koyu Trabzon Un Tonya Facebook

Tonya Karaagacli Koyu Nerede Nasil Gidilir Trabzon Gezilecek Yerler

Harika Manzaralar 3gp Mp4 Mp3 Flv Indir

Karadeniz Bolgesinde Ilk Tonya Da Uygulanacak Oguzlular Com

Meliksah 157 Ziyaretcidan 2 Tavsiye

Faaliyet Ve Hizmet Sunumu

Tonya Satilik Arsa زمین برای فروش در تونیا Orta Mah Tonya Trabzon

Nurgul Gunaydin On Twitter Bugun Koyumuzdeydik Meliksah Ismi Gibi Ne De Guzel Bir Koyumuz Var Ziyaretlerimizi Yaptik Serenderle Nostalji Yapmayi Da Unutmadik Https T Co Kndi5gd9bc

Ozenliforum Com Tonya

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *