Yatak Başı Priz Yüksekliği

Diposting pada

Beyaz renkli ahşaba ve pembe renkli tekstilin uyumu ile karşınıza çıkarılan 93 cm genişliğe 100 cm yüksekliğe ve 193 cm uzunluğa sahip olan yatak başlığı tek kişilik model tek başına yaşayıp uyuyan kullanıcıların yatak düzenine göre üretilip kullanımına sunuluyor. Bir kişinin başı ve bacağı olduğundan yatakta bir başlık ve yaya bulunmaktadır.

Metis Yatak 2020 Yatak Mobilya

özel tasarım yatak odası ve yatak başı ürünlerimiz hakkında görüşmek nasıl bir tasarım oluşturmak istediğiniz ve nelere ihtiyacınız.

Yatak başı priz yüksekliği. 90 cm genişliğe ve 110 cm yüksekliğe sahip olup suni kumaş kullanılarak üretilen yumuşak yüzeyli ve siyah renkli tek kişilik ölçülere uygun yatak başlığı özel suntadan üretilip. çubuğunuza takmak için yastıklarınıza şerit veya ip takmanız gerekecek ancak bunu yaptıktan sonra daha basit olan şey olabilir. Mdf ye priz için açtığım yuvalara da alçıpan buat diye bulduğum yuvarlak kasadan koymak istiyorum.

Böylece avrupa standardı zeminden 50 60 santimetre uzaklık anlamına gelmektedir. Fişten çıkan kabloyu klemens yardımı ile ikiye ayırıp bir ucu soldaki yatak başı prizine diğer ucu sağdaki yatak başı prizine çekmeyi düşünüyorum. Boy dolap yatak odası ve yatak başı imalatındaki tecrübesiyle tam olarak sizin ihtiyacınızı belirleyerek bilgisayar ile tasarlanan modelleri üretimi ve kurulumunu yerinde yapar ve tam düşlerinizdeki yatak odası imal etmektedir.

Tablo tip vip hasta yatak başı üniteler. Son eleman anahtar değil modern modeller onsuz yapabilir. Nisan model hasta yatak başı ünitesi.

Yatak yüksekliği gibi bir parametre belirli standartlara sahiptir. Footboard olmadan yüksekliği bölgede 38 ila 40 cm arasında değişmekte olup zeminden destekleyici ızgaraya ortalama yüksekliği 25 cm dir yatak yüksekliği 18 20 cm olduğunda yataklama seviyesi 43 ila 45 cm arasındadır. Standart yatak yüksekliği bir kişinin genel olarak kabul edilen ortalama yüksekliğine bağlıdır.

Yatak odasında ve oturma odasında prizler ve anahtarlar rahat ve rahat kullanım için çıkışa ve çift yatağın her iki tarafındaki düğmeye takmak gelenekseldir. Bu görünümü oluşturmak için bir perde çubuğu ve iki ila üç büyük yastık kullanın. Doğu standardına göre bu değer 20 30 santimetredir.

Bu mesafe lambayı bağlamanızı ve başucu masasına koymanızı telefonu şarj etmenizi ve yataktan çıkmadan temel aydınlatmayı ayarlamanızı sağlar. Bu 165 cm yüksekliğe sahip bir kişi için zeminden döşekli yatağın yüksekliğinin 50 ila 63 cm olacağı anlamına gelir. Priz sökmek için gerekli kuvvet maksimum 110n newton minimum 20n newton.

Priz takmak için gerekli kuvvet maksimum 100n newton dur. Yatak başlığı modelleri her yatak ölçüsüne uygun. Bu rahat ve konforlu bir yatak başı alternatifi oluşturmanın gerçekten kolay bir yoludur.

Yerleşimin yüksekliği zemin seviyesinden 70 cm dir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *